Sosyal Seçimlik derslerin vizeleri (Güncelleme 03.04.2019)Tüm Duyurular
27
MART

Sosyal Seçimlik derslerin vizeleri* 08 Nisan 2019 saat 14:00-17:00 arasında üç oturum halinde yapılacaktır. Sınav programı aşağıya eklenmiştir. 

Üçüncü oturum yalnız iki veya daha fazla Sosyal Seçimlik ders alması sebebiyle sınavları arasında çakışma yaşayan öğrenciler için ayarlanmıştır.

Sosyal Seçimlik ders ile diğer derslerinin sınavları arasında çakışma olan öğrencilerin önçelikli olarak Sosyal Seçimlik dersin sınavına girmeleri gerekmektedir.

 

 

08 Nisan 2019 Saat 14:00-14:55 arasında yapılacak sınavlar
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Ayşegül Baykan G1 Fen Edebiyat Fak. B1D01
ITB3010 Sosyoloji Bedri Gencer Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1D02
ITB3010 Sociology Şerif Esendemir Gr2 Fen Edebiyat Fak. B1A06
ITB3220 Modernity and Consumer Society Şerif Esendemir Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1A08
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Setenay Nil Doğan Gr2 Fen Edebiyat Fak. B1D09
ITB3040 Political Developments and Social Movements in 20th Century Setenay Nil Doğan Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1A10
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Setenay Nil Doğan Gr10 Fen Edebiyat Fak. B1D11
ITB3150 Tarih ve Sinema Ercan Karakoç Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1D03
ITB3150 Tarih ve Sinema Ercan Karakoç Gr2 Fen Edebiyat Fak. B1D04
ITB3560 Siyaset Felsefesi Yusuf Öz Gr2 Fen Edebiyat Fak. B2D07
ITB3020 Introduction to Philosophy Yusuf Öz Gr4 Fen Edebiyat Fak. B2A08
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Yusuf Öz Gr8 Fen Edebiyat Fak. B2D09
ITB3560 Political Philosophy Yusuf Öz Gr3 Fen Edebiyat Fak. B2D10
ITB3150 Tarih ve Sinema Yusuf Öz Gr3 Fen Edebiyat Fak. B2D11
ITB3330 Çevre ve Ekoloji Sevgi Kocaoba Gr1 Fen Edebiyat Fak. B2D01
ITB3330 Çevre ve Ekoloji Sevgi Kocaoba Gr2 Fen Edebiyat Fak. B2D02
B2D03
ITB3330 Çevre ve Ekoloji Sevgi Kocaoba Gr3 Fen Edebiyat Fak. B2D04
08 Nisan 2019 Saat 15:00-16:00 arasında yapılacak sınavlar
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Mahmut Zeki Erbay Gr5 Fen Edebiyat Fak. B1D01
ITB4100 Social Structures and Historical Transformations Mahmut Zeki Erbay Gr6 Fen Edebiyat Fak. B1D02
B1D03
ITB3130 Political Ideologies: Theory and History Mahmut Zeki Erbay Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1D04
B1D05
ITB3550 Human Rights Mahmut Zeki Erbay Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1D09
ITB3220 Modernity and Consumer Society Kerem Karaosmanoğlu & M. Fazıl Baş Gr2 Fen Edebiyat Fak. B1D07
ITB3130 Political Ideologies: Theory and History Kerem Karaosmanoğlu Gr3 Fen Edebiyat Fak. B1A06
ITB3020 Introduction to Philosophy Ali Caksu Gr2 Fen Edebiyat Fak. B1D11
ITB3390 Uygarlık Tarihi M. Sait Özervarlı Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1D12
ITB3020 Felsefeye Giriş Caner Taslaman Gr3 Fen Edebiyat Fak. B2A08
ITB2080 Toplumsal Dönüşüm Süreçlerinde Kadın Ayten Davutoğlu Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1A08
ITB2080 Women in Social Transformations Ayten Davutoğlu Gr2 Fen Edebiyat Fak. B1A10
ITB3420 Osmanlı Devleti'nin Toplumsal Yapısı Turhan Ada Gr1 Fen Edebiyat Fak. B2D02
ITB3040 Yirminci Yüzyılda Siyasal Gelişmeler ve Toplumsal Hareketler Turhan Ada Gr2 Fen Edebiyat Fak. B2D03
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Turhan Ada Gr7 Fen Edebiyat Fak. B2D04
ITB3040 20.Yüzyılda Siyasi Gelişmeler-Toplumsal Hareketler Betül Duman Bay Gr3 Fen Edebiyat Fak. B2D10
ITB3040 20.Yüzyılda Siyasi Gelişmeler-Toplumsal Hareketler Betül Duman Bay Gr4 Fen Edebiyat Fak. B2D11
ITB3130 Siyasi İdeolojiler: Kuram ve Tarih Betül Duman Bay Gr4 Fen Edebiyat Fak. B2D07
  İnsan Hakları Reşat Saraoğlu   Fen Edebiyat Fak. B2D13
ITB2090 Demokrasi Kültürünün İlke ve Kurumları Cengiz Çağla Gr1 Fen Edebiyat Fak. B2D14
08 Nisan 2019 Saat 16:00-17:00 arasında çakışmalar sebebiyle sınavlara girememiş öğrenciler için üçüncü oturum
    Ayşegül Baykan     B1D02
    Bedri Gencer     B1D03
    Şerif Esendemir     B1D04
    Setenay Nil Doğan     B1D05
    Ercan Karakoç     B1D07
    Yusuf Öz     B1D09
    Sevgi Kocaoba     B1D14
    Mahmut Zeki Erbay     B1D01
    Kerem Karaosmanoğlu & M. Fazıl Baş     B1A06
    Ali Caksu     B1D11
    M. Sait Özervarlı     B1D12
    Caner Taslaman     B2D01
    Ayten Davutoğlu     B1A10
    Turhan Ada     B2D02
    Betül Duman Bay     B2D10
    Reşat Saraoğlu     B2D13
    Cengiz Çağla     B2D14