Sosyal Seçimlik derslerin final programı (Güncel 31.05.2017)Tüm Duyurular
29
MAY

Sosyal Seçimlik derslerin finalleri 5 Haziran 2017 Pazartesi günü 13:00-17:00 arasında üç seans halinde yapılacaktır.

 
Seanslar şu şekildedir:

 

13:00-14:20 Toplumsal  Yapılar Tarihsel Dönüşümler & Osmanlı'nın Toplumsal Yapısı derslerinin grupları

 

14:30-16:00 Diğer derslerin grupları

 

16:00-17:00 İki ya da daha fazla Sosyal Seçimlik ders almış öğrencilerin sınavlarının çakışması durumunda telafi amacıyla üçüncü seans. (Bu seansa girecek öğrencilerin durumu önceden hocalarına bildirmeleri gerekmektedir.) İndirmek için tıklayınız.

 

SOSYAL SEÇİMLİK DERSLERİN FİNALLERİ
05 HAZİRAN 2017 Pazartesi günü saat: 13:00-14:20 arasında yapılacak sınavlar
DERSİN KODU DERSİN ADI ÖĞRETİM ÜYESİ GRUP NO DERSLİK
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Nalan Turna 1 Fen Edebiyat Fak.
B1D01
B1D02
B1D03
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Nalan Turna 4
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Süleyman Doğan 2 Elektrik-Elektronik Fak. D-106
D-110
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Yusuf Öz 3 Elektrik-Elektronik Fak. A-010
A-011
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Fatmagül Demirel 2 Fen Edebiyat Fak. B1A08
B1D07
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Fatmagül Demirel 4
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Mahmut Z Erbay 5 Fen Edebiyat Fak. B2D01
B2D02
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Mahmut Z Erbay 7
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Mustafa Şeker 6 Elektrik-Elektronik Fak. A-012
A-013
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Fatma Tunç Yaşar 3 Fen Edebiyat Fak. B2A08
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı (İngilizce) Fatma Tunç Yaşar 6 Fen Edebiyat Fak. B2D04
B2D07
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı (İngilizce) Fatma Tunç Yaşar 7
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Setenay Nil Doğan 8 Fen Edebiyat Fak. B1A06
B1D13
B1D14
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Setenay Nil Doğan 9
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler  Setenay Nil Doğan 11
ITC1020 Toplumsal Yapılar tarihsel dönüşümler Selim Hilmi Özkan 12 Elektrik-Elektronik Fak. B-022
B-023
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Şahin Oruç 11 Elektrik-Elektronik Fak. B-024
B-025
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Teyfur Erdoğdu 9 Fen Edebiyat Fak. B2D09
B2D10
B2D11
B2D12
B2D13
B2D14
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Teyfur Erdoğdu 10
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Teyfur Erdoğdu 12
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Niyazi Kahveci 10 Elektrik-Elektronik Fak. C-150
C-151
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Kerem Karaosmanoğlu 13 Fen
Edebiyat
 Fak.
B1D04
B1D05
B1D09
B1A10
B1D11
B1D12
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Kerem Karaosmanoğlu 14
ITC1020 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Kerem Karaosmanoğlu 15
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Sait Öztürk 5 Fen Edebiyat Fak. B2D03
05 HAZİRAN 2017 Pazartesi günü saat: 14:30-16:00 arasında yapılacak sınavlar
ITB3330 Çevre ve ekoloji Sevgi Kocaoba 1 Fen
Edebiyat
 Fak.
B1D11
B1D12
B1D13
B1D14
ITB3330 Çevre ve ekoloji Sevgi Kocaoba 2
ITB3330 Çevre ve ekoloji Sevgi Kocaoba 3
ITB3010 Introduction to Sociology Şerif Esendemir 1 Fen Edebiyat Fak. B1A06
ITB3220  Modernity and Consumer Society Şerif Esendemir 1 Fen Edebiyat Fak. B1A08
ITB3570 Eğitim Felsefesi Süleyman Doğan 1 Elektrik-Elektronik Fak. C-157
ITB3570 Eğitim felsefesi  Süleyman Doğan 2
ITB3270 İstanbul: Dün Bugün Yarın Meryem Hayır kanat 3 Elektrik-Elektronik Fak. A-010
A-011
A-012
ITB3270 İstanbul: Dün Bugün Yarın Meryem Hayır Kanat 4
ITB3020 Introduction to Philosophy Yusuf Öz 1 Fen Edebiyat Fak. B2D03
ITB3020 Felsefeye Giriş Yusuf Öz 5 Fen Edebiyat Fak. B2D14
B2D13
B2D11
B2D10
B2D09
ITB3020 Felsefeye Giriş Yusuf Öz 6
ITB3020 Felsefeye Giriş Yusuf Öz 7
ITB3560 Siyaset Felsefesi Yusuf Öz Fen Edebiyat Fak. B2D07
ITB3560 Siyaset Felsefesi Yusuf Öz 4 Fen Edebiyat Fak. B2D04
ITB3010 Sosyoloji Onur Güneş Ayas 2 Elektrik-Elektronik Fak. B-022
ITB3010 Introduction to sociology Onur Güneş Ayas 3 Elektrik-Elektronik Fak. B-023
B-024
ITB3550 İnsan Hakları Reşat Sarıoğlu 1 Elektrik-Elektronik Fak. C-150
ITB2090 Demokrasi Kültürü: İlke ve Kurumları Reşat Sarıoğlu 1 Elektrik-Elektronik Fak. C-151
ITB3020 Felsefeye Giriş Niyazi Kahveci 3 Fen Edebiyat
 Fak.
B1D05
B1D07
ITB3020 Felsefeye Giriş Niyazi Kahveci 4
ITB3560 Siyaset Felsefesi Neşet Toku 1 Fen Edebiyat
 Fak.
B1D09
ITB3270 Istanbul: Past, Present and Future Nalan Turna 1 Fen Edebiyat
 Fak.
B2D01
B2D02
ITB3040 20. yy. Siyasal Gelismeler: Toplumsal Hareketler Betül Duman 2 Fen  Edebiyat
 Fak.
B1D02
ITB3040 20. yy. Siyasal Gelismeler: Toplumsal Hareketler Betül Duman 3 Fen Edebiyat
 Fak.
B1D03
ITB3130 Siyasal İdeolojiler: Kuram ve Tarih Betül Duman 3 Fen Edebiyat
 Fak.
B1D04
ITB3130 Political Ideologies Kerem Karaosmanoğlu 2 Fen Edebiyat
 Fak.
B2A08
ITB3270 İstanbul: Dün Bugün Yarın Mustafa Sağdıç 2 Fen Edebiyat
 Fak.
B1A10
ITB3330 Environment and Ecology Mustafa Sami Topçu 4 Elektrik-Elektronik Fak. C-152
C-153
C-154
ITB3330 Environment and Ecology Mustafa Sami Topçu 5
ITB2080 Toplumsal Dönüşüm Süreçlerinde Kadın (İngilizce) Ayten Davutoğlu 1 Elektrik-Elektronik Fak. C-155
C-156
ITB2080 Toplumsal Dönüşüm Süreçlerinde Kadın (ingilizce) Ayten Davutoğlu 2
ITB3040 20. Yüzyılda Toplumsal Gelişmeler (İng.)  Setenay Nil Doğan 4 Fen Edebiyat
 Fak.
B1D01
KIM2470 İş Sağlığı ve Güvenliği İbrahim Erden 1 Elektrik-Elektronik Fak. D-106
D-110
ITB3130 Political Ideologies Mahmut Z Erbay 1 Elektrik-Elektronik Fak. B-025
ITB3020 Felsefeye Giriş Ali Çaksu 2 Elektrik-Elektronik Fak. A-013
İKİ SOSYAL SEÇİMLİK DERS ALMIŞ ÖĞRENCİLERİN ÇAKIŞMASI DURUMUNDA ÜÇÜNCÜ SEANS
05 HAZİRAN 2017 Pazartesi günü saat: 16:00-17:00 arasında
(Bir Öğretim Üyesinin Bütün Ders Grupları Bir Derslikte Toplanmıştır)
    Nalan Turna     B2D01
    Süleyman Doğan     B1-D02
    Yusuf Öz     B1A06
    Fatmagül Demirel     B1-D03
    Mahmut Z Erbay     B1D07
    Mustafa Şeker     B1D12
    Fatma Tunç Yaşar     B1D13
    Setenay Nil Doğan     B1D01
    Selim Hilmi Özkan     B1D14
    Şahin Oruç     B2D02
    Teyfur Erdoğdu     B2D03
    Niyazi Kahveci     B1D05
    Kerem Karaosmanoğlu     B2A08
    Sait Öztürk     B2D04
    Sevgi Kocaoba     B1D11
    Şerif Esendemir     B1A08
    Meryem Hayır Kanat     B2D07
    Onur Güneş Ayas     B2D09
    Reşat Sarıoğlu     B2D10
    Neşet Toku     B1D09
    Betül Duman     B1D04
    Mustafa Sağdıç     B1A10
    Mustafa Sami Topçu     B2D11
    Ayten Davutoğlu     B2D12
    İbrahim Erden     B2D13
    Ali Çaksu     B2D14