Sosyal Seçimlik derslerin Final ProgramıTüm Duyurular
29
ARA

nsan ve Toplum Bilimleri Bölümünün açtığı Sosyal Seçimlik derslerin (Uzem dersleri dahil) finalleri 04 Ocak 2017 Çarşamba günü 3 seans halinde yapılacaktır. Derslerin seanslara göra dağılımı şu şekildedir:

 

13:00-14:20 Toplumsal  Yapılar Tarihsel Dönüşümler & Osmanlı'nın Toplumsal Yapısı derslerinin grupları

14:30-16:00 Diğer derslerin grupları

16:00-17:00 İki ya da daha fazla Sosyal Seçimlik ders almış öğrencilerin sınavlarının çakışması durumundatelafi amacıyla üçüncü seans.

 

Üçüncü seansa girecek öğrencilerin, hocalarına durumu sınav öncesinde bildirmeleri ve talep edilmesi durumunda diğer hocalarından belge getirmeleri gerekmektedir.

 

Final programı için tıklayınız.

 

 

04 OCAK 2017 Çarşamba Saat 13:00-14:20 arasında yapılacak sınavlar
DERSİN KODU ÖĞRETİM GÖREVLİSİ DERSİN ADI GRUP NO DERSLİK Bölümler Tarafından Görevlendirilen Kişinin
Adı / Soyadı, /Tel. No.su
ITC1020 Kerem Karaosmanoğlu Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr.8 Fen-Edebiyat B1D01  
ITC1020 Süleyman Doğan Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr.1 Fen-Edebiyat B1A06  
ITC1020 Mahmut Erbay Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Gr.3 Fen-Edebiyat B2D09
B2D10
 
ITC1020 Mahmut Erbay Social Structures, Historical Transfırnation Gr.4 Fen-Edebiyat B2D11  
ITC1020 Mahmut Erbay Toplumsal Yapılar Tarihsel Donusumler Gr.5 Fen-Edebiyat B2D07  
ITC1020 Mustafa ŞEKER Toplumsal Yapılar ve Tarihi Dönüşümler Gr.2 Fen-Edebiyat B2D12
B2D13
 
ITC1020 MUSTAFA ŞEKER Toplumsal Yapılar VE Tarihi Dönüşümler Gr.10 Fen-Edebiyat B2D14  
ITB3420 Mustafa ŞEKER Osmanlı'nın toplumsal yapısı gr 6 Fen-Edebiyat B1D14  
ITC1020 Setenay Nil Doğan Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler  gr 9 Fen-Edebiyat B2D01
B2D02
 
ITC1020 Setenay Nil Doğan Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Gr.11 Fen-Edebiyat B2D03  
ITC1020 Yusuf Öz Toplumsal Yapılar ve Tarihi Dönüşümler Gr.12 Fen-Edebiyat B2A08  
ITB3420 Teyfur Erdoğdu Osmanlı'nın Toplumsal Yapısı 13 Fen-Edebiyat B1A08  
ITB3420 Teyfur Erdoğdu Osmanlı'nın Toplumsal Yapısı 14 Fen-Edebiyat B1D11  
ITB3420 Teyfur Erdoğdu Osmanlı'nın Toplumsal Yapısı 15 Fen-Edebiyat B1A10  
ITB3420 Fatma Tunç Yaşar Osmanlı'nın Siyasal Toplumsal Yapısı Gr.1 Fen-Edebiyat B1D07  
ITB3420 Fatma Tunç Yaşar Osmanlı'nın Siyasal Toplumsal Yapısı (İngilizce) Gr.5 Fen-Edebiyat B1D09  
ITB3420 Nalan Turna Osmanlı'nın Siyasal, Toplumsal Yapısı Gr.3 Fen-Edebiyat B1D04  
ITB3420 Nalan Turna Osmanlı'nın Siyasal, Toplumsal Yapısı Gr.7 Fen-Edebiyat B1D05  
ITB3420 Şahin ORUÇ Osmanlı'nın Toplumsal yapısı Gr.9 Fen-Edebiyat B1D03  
ITB3420 ŞAHİN ORUÇ Osmanlı'nın Toplumsal Yapısı Gr.12 Fen-edebiyat
ITB3420 Selim Hilmi ÖZKAN Osmanlı'nın Toplumsal Yapısı Gr.10 Fen-Edebiyat B1D02  
ITB3420 Fatmagül Demirel Osmanlının Siyasal Toplumsal Yapısı Gr.8 Fen-Edebiyat B1D13  
ITB3420 Fatmagül Demirel Osmanlı'nın Siyasal Toplumsal Yapısı Gr.4 Fen-Edebiyat B1D12  
04 OCAK 2017 Çarşamba Saat 14:30-16:00 arasında yapılacak sınavlar
ITB3010 Şerif Esendemir Introduction to Sociology GR 1 Fen-Edebiyat B1D09
B1D11
 
ITB3010 Şerif Esendemir Sociology GR2 Fen-Edebiyat B1D12  
ITB3220 Şerif Esendemir Modernity and Consumer Society GR 1 Fen-Edebiyat B1A10  
ITB3570 Süleyman Doğan Eğitim Felsefesi Gr.1 Elektrik Elektronik A010  
ITB3570 Süleyman Doğan Eğitim Felsefesi Gr.2 Elektrik Elektronik A011  
ITB 3330 Sevgi Kocaoba Çevre ve Ekoloji G1 Fen-Edebiyat B2D01
B2D02
 
ITB 3330 Sevgi Kocaoba Çevre ve Ekoloji G2 Fen-Edebiyat B2D03  
ITB 3330 Sevgi Kocaoba Çevre ve Ekoloji G3 Fen-Edebiyat B2D04  
ITB3260 Setenay Nil DOĞAN Kültürel Çalışmalar ve Kimlik Gr.1 Fen-Edebiyat B1A08  
ITB3040 Setenay Nil Doğan 20. YY'da Toplumsal Gelişmeler (İNGİLİZCE) Gr.1 Fen-Edebiyat B1A06  
ITB3130 Setenay Nil Doğan Siyasal İdeolojiler: Kuram ve Tarih  Gr.2 Fen-Edebiyat B1D07  
ITB3560 Yusuf Öz Siyaset Felsefesi Gr.1 Fen-Edebiyat B2A08  
ITB3020 Yusuf Öz Introduction to Philosophy Gr.3 Fen-Edebiyat B2D09  
ITB3020 Yusuf Öz Felsefeye Giriş 4 Fen-Edebiyat B2D10  
ITB3020 Yusuf Öz Felsefeye Giriş 5 Fen-Edebiyat B2D11  
ITB3020 Yusuf Öz Felsefeye Giriş 6 Fen-Edebiyat B2D12  
ITB3010 O. Güneş Ayas  Sociology Gr.3 Elektrik Elektronik D109  
ITB3270 Meryem Hayır KANAT İstanbul: Dün, Bugün ve Yarın Gr.1 Elektrik Elektronik D108  
ITB3270 Meryem Hayır KANAT İstanbul: Dün, Bugün ve Yarın Gr.4 Elektrik Elektronik D106
D107
 
ITB2090 Mahmut Erbay Democracy: Principles & Institutions Gr.1 Fen-Edebiyat B1D03  
ITB3550 Reşat SARAOĞLU İnsan Hakları Gr 1 Elektrik Elektronik A012
A013
 
ITB3560 Neşet TOKU Siyaset Felsefesi Gr.2 Fen-Edebiyat B1D02  
ITB3560 Neşet TOKU Siyaset Felsefesi Gr.3 Fen-Edebiyat
ITB3270 Nalan Turna Istanbul: Past, Present and Future Gr.2 Fen-Edebiyat B1D04
B1D05
 
ITB2090 Cengiz Çağla Demokrasi Kültürünün İlke ve Kurumları Gr.2 Fen-Edebiyat B2D13
B2D14
 
ITB3020 Niyazi KAHVECİ Felsefeye Giriş  Gr 1 Fen-Edebiyat B1D13  
ITB3020 Niyazi KAHVECİ Felsefeye Giriş Gr 2 Fen-Edebiyat B1D14  
ITB3130 Kerem Karaosmanoğlu Political Ideologies: Theory & History Gr.1 Fen-Edebiyat B1D01  
ITB3330 Mustafa Sami TOPÇU Çevre ve Ekoloji (İngilizce) Gr.4 Elektrik Elektronik A014
A015
 
ITB3330 Mustafa Sami TOPÇU Çevre ve Ekoloji (İngilizce) Gr.5 Elektrik Elektronik AB08  
ITB3270 Mustafa SAĞDIÇ İstanbul: Dün, Bugün ve Yarın Gr.3 Elektrik Elektronik D010
D011
 
04 OCAK 2017 Çarşamba Saat 16:00-17:00 arasında yapılacak sınavlar
(İki ya da daha fazla Sosyal Seçimlik ders almış öğrencilerin sınavlarının çakışması durumunda telafi amacıyla üçüncü seans. Üçüncü seansa girecek öğrencilerin, hocalarına durumu sınav öncesinde bildirmeleri ve talep edilmesi durumunda diğer hocalarından belge getirmeleri gerekmektedir. Üçüncü seansta bir hocanın verdiği bütün gruplar tek derslikte toplanmıştır.)
  Kerem Karaosmanoğlu     Fen-Edebiyat B1D01 x
  Süleyman Doğan     Fen-Edebiyat B1D05 x
  Mahmut Erbay     Fen-Edebiyat B1D03 x
  Mustafa ŞEKER     Fen-Edebiyat B1A06 x
  Setenay Nil Doğan     Fen-Edebiyat B1A08 x
  Yusuf Öz     Fen-Edebiyat B2A08 x
  Teyfur Erdoğdu     Fen-Edebiyat B1D07 x
  Fatma Tunç Yaşar     Fen-Edebiyat B1A10 x
  Nalan Turna     Fen-Edebiyat B1D04 x
  Şahin ORUÇ     Fen-Edebiyat B1D11 x
  Selim Hilmi ÖZKAN     Fen-Edebiyat B1D12 x
  Fatmagül Demirel     Fen-Edebiyat B1D14 x
  Şerif Esendemir     Fen-Edebiyat B1D09 x
  Sevgi Kocaoba     Fen-Edebiyat B2D01 x
  O. Güneş Ayas     Fen-Edebiyat B2D02 x
  Meryem Hayır KANAT     Fen-Edebiyat B2D03 x
  Reşat SARAOĞLU     Fen-Edebiyat B2D04 x
  Neşet TOKU     Fen-Edebiyat B1D02 x
  Cengiz Çağla     Fen-Edebiyat B2D13 x
  Niyazi KAHVECİ     Fen-Edebiyat B1D13 x
  Mustafa Sami TOPÇU     Fen-Edebiyat B2D07 x
  Mustafa SAĞDIÇ     Fen-Edebiyat B2D09 x