Sosyal Seçimlik Derslerin Vize Programı (Güncelleme: 14.11.2018)Tüm Duyurular
02
KAS

Sosyal Seçimlik derslerin vizeleri* 19 Kasım 2018 Pazartesi günü 14:00-17:00 arasında üç oturum halinde yapılacaktır. Birden fazla Sosyal Seçimlik ders alması sebebiyle ilk iki oturumda sonavlara giremeyen öğrenciler, üçüncü oturumdaki Telafi sınavlarına girecektir.** 

 

*Vizelerini vize haftası dışında kendi ders saatlerinde yapacak hocaların sınavları bu programa dahil değildir.

** Telafi sınavları yalnız Sosyal Seçimlik dersler arasında yaşanan çakışmalar durumunda geçerlidir. Sosyal Seçimlik derslerle başka dersler arasında çakışma yaşanması durumunda, ögrencilerin sosyal Seçimlik dersin sınavına girmesi zorunludur.

 

19 Kasım Pazartesi saat 14:00-14:55 arası yapılacak sınavlar
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Ayşegül Baykan Gr1 Fen-Edebiyat
Fak.
B1A08
ITB2080 Toplumsal Dönüşüm Süreçlerinde Kadın Ayten Davutoğlu Gr1 Fen-Edebiyat
Fak.
B1A10
ITB3040 20.yüzyılda siyasal gelişmeler-toplumsal hareketler Betül Duman Bay Gr3 Fen-Edebiyat
Fak.
B2D04
ITB3040 20.yüzyılda siyasal gelişmeler-toplumsal hareketler Betül Duman Bay  Gr4 Fen-Edebiyat
Fak.
B2D07
B2D10
ITB3040 Siyasi ideolojiler: Kuram ve Tarih Betül Duman Bay  Gr3 Fen-Edebiyat
Fak.
B2A08
ITB3040 Siyasi ideolojiler: Kuram ve Tarih Betül Duman Bay  G4 Fen-Edebiyat
Fak.
B2D09
ITB2090 Demokrasi Kültürünün İlke ve Kurumları Cengiz Çağla Gr2 Fen-Edebiyat
Fak.
B1A06
ITB3150 Tarih ve Sinema Ercan Karakoç Gr1 Fen-Edebiyat
Fak.
B2D01
ITB3150 Tarih ve Sinema  Ercan Karakoç  Gr2 Fen-Edebiyat
Fak.
B2D02
B2D03
ITB3260 Cultural Studies and Identity Fahriye Dinçer Gr1 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D09
ITB3260 Cultural Studies and Identity Fahriye Dinçer Gr2 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D11
B1D12
ITB3130 Political Ideologies: Theory and History Kerem Karaosmanoğlu Gr2 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D07
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Kerem Karaosmanoğlu Gr6 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D05
ITB3010 Sosyoloji Bedri Gencer Gr1 Fen-Edebiyat
Fak.
B2D11
19 Kasım Pazartesi saat 15:00-15:55 arası yapılacak sınavlar
ITB3020 Felsefeye Giriş Caner Taslaman Gr3 Fen-Edebiyat
Fak.
B2A08
ITB3390 Uygarlık Tarihi M. Sait Özervarlı Gr1 Fen-Edebiyat
Fak.
B2D07
ITB3330 Environment and Ecology Mustafa Sami Topçu Gr4 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D12
ITB3330 Environment and Ecology Mustafa Sami Topçu Gr5 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D13
B1D14
ITB3550 İnsan Hakları Reşat Saraoğlu Gr2 Fen-Edebiyat
Fak.
B1A10
ITB3040 Political Developments and Social Movements in Twentieth-Century Setenay Nil Doğan Gr1 Fen-Edebiyat
Fak.
B1A08
ITB3330 Çevre ve Ekoloji Sevgi Kocaoba Gr1 Fen-Edebiyat
Fak.
B2D01
ITB3330 Çevre ve Ekoloji Sevgi Kocaoba Gr2 Fen-Edebiyat
Fak.
B2D02
ITB3330 Çevre ve Ekoloji Sevgi Kocaoba Gr3 Fen-Edebiyat
Fak.
B2D03
B2D04
ITB3010 Sociology Şerif Esendemir Gr2 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D11
ITB3220 Modernity and Consumer Society Şerif Esendemir Gr1 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D09
ITB3020 Felsefeye Giriş Yusuf Öz Gr6 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D07
ITB3020 Introduction to Philosophy Yusuf Öz Gr2 Fen-Edebiyat
Fak.
B1A06
ITB3150 Tarih ve Sinema Yusuf Öz Gr3 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D05
ITB3560 Political Philosophy Yusuf Öz Gr3 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D04
ITB3560 Siyaset Felsefesi Yusuf Öz Gr4 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D03
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Yusuf Öz Gr9 Fen-Edebiyat
Fak.
B1D02
19 Kasım Pazartesi Saat 16:00-17:00 arasında çakışmalar sebebiyle
önceki iki oturuma katılamamış öğrenciler için üçüncü oturum
    Ayşegül Baykan     B1D04
    Ayten Davutoğlu     B1D01
    Betül Duman Bay      B2D10
    Cengiz Çağla     B1A06
    Ercan Karakoç     B2D02
    Fahriye Dinçer     B1D11
    Kerem Karaosmanoğlu     B1D05
    Bedri Gencer     B2D09
    Caner Taslaman     B2A08
    M. Sait Özervarlı     B2D07
    Mustafa Sami Topçu     B1D12
    Reşat Saraoğlu     B1A10
    Setenay Nil Doğan     B1A08
    Sevgi Kocaoba     B2D03
    Şerif Esendemir     B1D09
    Yusuf Öz     B1D02