Sosyal Seçimlik Derslerin Final Programı (Güncelleme: 31.12.2018)Tüm Duyurular
24
ARA

Sosyal Seçimlik derslerin finalleri 04 Ocek 2019 Cuma günü 14:00-18:00 arasında üç oturum halinde yapılacaktır. Birden fazla Sosyal Seçimlik ders alması sebebiyle ilk iki oturumda sınavlara giremeyen öğrenciler, üçüncü oturumdaki Telafi sınavlarına* girecektir. Sınav programı aşağıda verilmiştir. Programa bu linkten ulaşabilirsiniz.

* Telafi sınavları yalnız Sosyal Seçimlik dersler arasında yaşanan çakışmalar durumunda geçerlidir. Sosyal Seçimlik derslerle başka dersler arasında çakışma yaşanması durumunda, ögrencilerin Sosyal Seçimlik dersin sınavına girmesi zorunludur.

04 Ocak 2019 Cuma 14:00-15:20 arasında yapılacak sınavlar
ITB3010 Sosyoloji Bedri Gencer Gr1 Fen Edebiyat Fak. B2A08
ITB3010 Sociology Şerif Esendemir Gr2 Fen Edebiyat Fak. B2D04
B2D07
ITB3220 Modernity and Consumer Society Şerif Esendemir Gr1 Fen Edebiyat Fak. B2D03
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Ayşegül Baykan Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1D01
ITB3420 The Social Structure of  Ottoman Empire Fatma Tunç Yaşar Gr3 Fen Edebiyat Fak. B2D09
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Fatma Tunç Yaşar  Gr7 Fen Edebiyat Fak. B2D10
ITB3150 Tarih ve Sinema Ercan Karakoç Gr1 Elektrik Elektronik Fak. C150
ITB3150 Tarih ve Sinema  Ercan Karakoç  Gr2 Elektrik Elektronik Fak. C151
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Nalan Turna Gr2 Elektrik Elektronik Fak. C152
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Nalan Turna Gr3 Elektrik Elektronik Fak. C153
C154
ITB3420 The Social Structure of  Ottoman Empire Nalan Turna Gr4 Elektrik Elektronik Fak. C155
C156
ITB3560 Siyaset Felsefesi Neşet Toku Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1D02
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Turhan Ada Gr1 Elektrik Elektronik Fak. D106
D107
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Turhan Ada Gr6 Elektrik Elektronik Fak. D108
ITB3040 20. Yüzyılda Siyasal Gelişmeler-Toplumsal Hareketler Turhan Ada Gr2 Elektrik Elektronik Fak. D110
DB11
ITB3020 Introduction to Philosophy Yusuf Öz Gr2 Fen Edebiyat Fak. B1A06
ITB3560 Political Philosophy Yusuf Öz Gr3 Fen Edebiyat Fak. B1D07
ITB3560 Siyaset Felsefesi Yusuf Öz Gr4 Fen Edebiyat Fak. B1D05
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Yusuf Öz Gr9 Fen Edebiyat Fak. B1D04
ITB3150 Tarih ve Sinema Yusuf Öz Gr3 Fen Edebiyat Fak. B1D03
ITB3020 Felsefeye Giriş Yusuf Öz Gr6 Fen Edebiyat Fak. B1A10
ITB3560 Political Philosophy Ali Çaksu Gr2 Fen Edebiyat Fak. B2D01
ITB3020 Introduction to Philosophy Ali Caksu Gr5 Fen Edebiyat Fak. B2D02
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Fatmagül Demirel Gr2 Fen Edebiyat Fak. B2D12
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Fatmagül Demirel Gr5 Fen Edebiyat Fak. B2D13
B2D14
ITB3040 Political Developments and Social Movements in Twentieth-Century Setenay Nil Doğan Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1A08
ITB3330 Çevre ve Ekoloji Sevgi Kocaoba Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1D11
B1D12
B1D13
B1D14
ITB3330 Çevre ve Ekoloji Sevgi Kocaoba Gr2
ITB3330 Çevre ve Ekoloji Sevgi Kocaoba Gr3
04 Ocak 2019 Cuma 15:30-17:00 arasında yapılacak sınavlar
ITB4100 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler  Teyfur Erdoğdu Gr4 Fen Edebiyat Fak. B1D02
ITB4100 Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Teyfur Erdoğdu Gr8
ITB3020 Felsefeye Giriş Songül Demir Gr1 Fen Edebiyat Fak. B2D01
ITB3020 Felsefeye Giriş Songül Demir Gr4 Fen Edebiyat Fak. B2D02
B2D11
ITB3130 Siyasal İdeolojiler: Kuram ve Tarih O. Güneş Ayas Gr1 Elektrik Elektronik Fak. C150
ITB3010 Sosyoloji O. Güneş Ayas Gr3 Elektrik Elektronik Fak. C151
C152
ITB2090 Democracy: Principles and Institutions Mahmut Zeki Erbay Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1D07
ITB4100 Social Structures and Historical Transformations Mahmut Zeki Erbay Gr5 Fen Edebiyat Fak. B1A08
ITB3550 Human Rights Mahmut Zeki Erbay Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1D09
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Mahmut Zeki Erbay Gr7 Fen Edebiyat Fak. B1D11
ITB3020 Felsefeye Giriş Caner Taslaman Gr3 Fen Edebiyat Fak. B2D09
B2D10
ITB3390 Uygarlık Tarihi M. Sait Özervarlı Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1D01
ITB4100 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Kerem Karaosmanoğlu Gr6 Elektrik Elektronik Fak. C153
C154
ITB3130 Political Ideologies: Theory and History Kerem Karaosmanoğlu Gr2 Elektrik Elektronik Fak. C155
ITB3020 Felsefeye Giriş Niyazi Kahveci Gr. 7 Fen Edebiyat Fak. B2D13
B2D14
ITB3040 20.yüzyılda siyasal gelişmeler-toplumsal hareketler Betül Duman Bay Gr3 Elektrik Elektronik Fak. DB11
ITB3040 20.yüzyılda siyasal gelişmeler-toplumsal hareketler Betül Duman Bay  Gr4 Elektrik Elektronik Fak. D106
D107
ITB3040 Siyasi ideolojiler: Kuram ve Tarih Betül Duman Bay  Gr3 Elektrik Elektronik Fak. D108
ITB3040 Siyasi ideolojiler: Kuram ve Tarih Betül Duman Bay  G4 Elektrik Elektronik Fak. D110
ITB3260 Cultural Studies and Identity Fahriye Dinçer Gr1 Fen Edebiyat Fak. B2D03
B2D04
ITB3260 Cultural Studies and Identity Fahriye Dinçer Gr2 Fen Edebiyat Fak. B2D07
ITB3570 Eğitim Felsefesi Süleyman Doğan Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1D03
ITB3570 Eğitim Felsefesi Süleyman Doğan Gr2 Fen Edebiyat Fak. B1D04
ITB3010 Sosyoloji Süleyman Doğan Gr4 Fen Edebiyat Fak. B1A06
ITB3330 Environment and Ecology Mustafa Sami Topçu Gr4 Fen Edebiyat Fak. B1D12
ITB3330 Environment and Ecology Mustafa Sami Topçu Gr5 Fen Edebiyat Fak. B1D13
B1D14
ITB2080 Toplumsal Dönüşüm Süreçlerinde Kadın Ayten Davutoğlu Gr1 Fen Edebiyat Fak. B1A10
ITB3550 İnsan Hakları Reşat Saraoğlu Gr2 Fen Edebiyat Fak. B2A08
ITB2090 Demokrasi Kültürünün İlke ve Kurumları Cengiz Çağla Gr2 Fen Edebiyat Fak. B2D12
04 Ocak 2019 Cuma 17:00-18:00 arasında çakışmalar sebebiyle
önceki sınavlara girememiş öğrenciler için telafi oturumu
    Bedri Gencer     B1D04
    Şerif Esendemir     B2D01
    Ayşegül Baykan     B1A06
    Fatma Tunç Yaşar     B1D07
    Ercan Karakoç     B1A08
    Nalan Turna     B1D11
    Neşet Toku     B1D13
    Turhan Ada     B1D14
    Yusuf Öz     B2D02
    Ali Çaksu     B2D03
    Fatmagül Demirel     B2D04
    Setenay Nil Doğan     B2D10
    Sevgi Kocaoba     B2D11
     Teyfur Erdoğdu     B1D02
    Songül Demir     B2D01
    O. Güneş Ayas     B2D14
    Mahmut Zeki Erbay     B1D09
    Caner Taslaman     B2D09
    M. Sait Özervarlı     B1D01
    Kerem Karaosmanoğlu     B1D05
    Niyazi Kahveci     B2D13
    Betül Duman Bay     B1D03
    Fahriye Dinçer     B2D07
    Süleyman Doğan     B1D03
    Mustafa Sami Topçu     B1D12
    Ayten Davutoğlu     B1A10
    Reşat Saraoğlu     B2A08
    Cengiz Çağla     B2D12

İTB