Lisans ders programı (güncel: 10.10.17)Tüm Duyurular
19
EYL

Kapatılan dersler sonrasında güncel ders programı aşağıdadır:

 

Öğretim Üyesi Ders Grup No. Ders Kodu Derslik
  Course Title Group No. Course ID Campus/Classroom
         
Pazartesi 09:00        
Şerif Esendemir Sociology Gr1 ITB3010 B2D14 (Fen-Edebiyat)
Turhan Ada 20. Yüzyılda Siyasal Gelişmeler-Toplumsal Hareketler Gr1 ITB3040 104 (İİBF)
Sevgi Kocaoba Çevre ve Ekoloji Gr1 ITB3330 B23D13 (Fen-Edebiyat)
Songül Demir Felsefeye Giriş Gr1 ITB3020 114 (İktisadi İdari Bilimler)
         
Pazartesi 13:00        
Nalan Turna Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr1 ITC1020 B2D14 (Fen-Edebiyat)
Setenay Nil Doğan  Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr2 ITC1020 B2026 (Sanat ve Tasarım)
Mahmut Zeki Erbay Human Rights Gr1 ITB3550 DZ137 (İnşaat)
Neşet Toku Siyasal İdeolojiler: Kuram ve Tarih Gr1 ITB3130 A015 (Elektrik Elektronik)
         
Pazartesi 16:00        
Nalan Turna Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr3 ITC1020 B2D14 (Fen-Edebiyat)
Fatmagül Demirel Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Gr1 ITB3420 B2D13 (Fen-Edebiyat)
Mahmut Zeki Erbay Political Ideologies: Theory and History Gr2 ITB3130 DZ137 (İnşaat)
Cengiz Çağla Demokrasi Kültürünün İlke ve Kurumları Gr1 ITB 2090 A015 (Elektrik Elektronik)
Sevgi Kocaoba Çevre ve Ekoloji Gr2 ITB3330 B2D04
         
Salı 09:00        
Onur Güneş Ayas Sociology Gr2 ITB 3010 B2D14 (Fen-Edebiyat)
Süleyman Doğan Eğitim Felsefesi Gr2 ITB3570 B2D13 (Fen-Edebiyat)
         
Salı 13:00        
Şerif Esendemir Modernity and Consumer Society Gr1 ITB3220 B2D14 (Fen-Edebiyat)
Niyazi KAHVECİ Felsefeye Giriş Gr2 ITB3020 B2D13 (Fen-Edebiyat)
Fatma Tunç Yaşar The Social Structure of Ottoman Empire Gr2 ITB3420 B2D07 (Fen-Edebiyat)
Mahmut Zeki Erbay Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr4 ITC1020 A015 (Elektrik Elektronik)
         
Salı 16:00        
Niyazi KAHVECİ Felsefeye Giriş Gr3 ITB3020 B2D13 (Fen-Edebiyat)
Mahmut Zeki Erbay Social Structures and Historical Transformations Gr5 ITC1020 A015 (Elektrik Elektronik)
Reşat Saraoğlu  İnsan Hakları  Gr2 ITB3550 B2D07 (Fen-Edebiyat)
Ali Çaksu Political Philosophy Gr1 ITB 3560 B2D14 (Fen-Edebiyat)
Sevgi Kocaoba Çevre ve Ekoloji Gr3 ITB3330 B2D04 (Fen-Edebiyat)
         
Çarşamba 09:00        
Fatma Tunç Yaşar Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Gr3 ITB3420 B2A08 (Fen-Edebiyat)
Onur Güneş Ayas Sosyoloji Gr3 ITB3010 Uzaktan Eğitim
Turhan Ada Uygarlık Tarihi Gr.1 ITB3390 Z08 (İİBF)
         
Çarşamba 13:00        
Fatma Tunç Yaşar Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Gr4 ITB3420 B2D13 (Fen-Edebiyat)
Niyazi KAHVECİ Felsefeye Giriş Gr4 ITB3020 B2D09 (Fen-Edebiyat)
Yusuf Öz Introduction to Philosophy Gr5 ITB3020 A015 (Elektrik Elektronik)
Kerem Karaosmanoğlu Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr7 ITC1020 B2026 (Sanat ve Tasarım)
         
Çarşamba 16:00        
Nalan Turna The Social Structure of Ottoman Empire Gr5 ITB3420 B2D13 (Fen-Edebiyat)
Fatmagül Demirel Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Gr6 ITB3420 DZ137 (İnşaat)
Niyazi KAHVECİ Felsefeye Giriş Gr6 ITB3020 B2D09 (Fen-Edebiyat)
Setenay Nil Doğan Political Developments and
Social Movements in Twentieth- Century 
Gr2 ITB3040 B2D14 (Fen-Edebiyat)
Onur Güneş Ayas Sosyoloji Gr5 ITB3010 Uzaktan Eğitim
         
Perşembe 09:00        
Neşet TOKU Felsefeye Giriş Gr7 ITB3020 B2026 (Sanat ve Tasarım)
         
Perşembe 13:00        
Şerif Esendemir Sociology Gr6 ITB3010 114 (İktisadi ve İdari Bilimler)
Betül Duman 20.Yüzyılda Siyasal Gelişmeler-Toplumsal Hareketler Gr3 ITB3040 B2D14 (Fen-Edebiyat)
Caner Taslaman  Felsefeye Giriş Gr8 ITB3020 DZ137 (İnşaat)
Yusuf Öz Felsefeye Giriş Gr9 ITB3020 Uzaktan Eğitim
Süleyman Doğan Sosyoloji Gr7 ITB3010 B2026 (Sanat ve Tasarım)
         
Perşembe 16:00        
Doç. Dr. Betül Duman 20. Yüzyılda Siyasal Gelişmeler-Toplumsal Hareketler Gr4 ITB3040 B2D14 (Fen-Edebiyat)
Kerem Karaosmanoğlu Political Ideologies: Theory and History Gr3 ITB3130 A015 (Elektrik Elektronik)
Mustafa Sami Topçu Environment and Ecology Gr4 ITB3330 DZ137 (İnşaat)
Sait Öztürk Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Gr8 ITB3420 114 (İktisadi ve İdari Bilimler)
Yusuf Öz Felsefeye Giriş Gr10 ITB3020 Uzaktan Eğitim
         
Perşembe 19.00-22.00        
Yusuf Öz Introduction to Philosophy Gr11 ITB3020 Uzaktan Eğitim
         
Cuma 09.00        
Ayten Davutoğlu Women in Social Transformations Gr1 ITB2080 B2D14 (Fen-Edebiyat)
Sait Öztürk Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı  Gr9 ITB3420  114 (İktisadi ve İdari Bilimler)
İbrahim Erden İş Sağlığı ve Güvenliği Gr1 KIM2472 B23D13 (Fen-Edebiyat)
         
Cuma 14.00        
Betül Duman Siyasal İdeolojiler: Kuram ve Tarih Gr4 ITB3130 B2D13 (Fen-Edebiyat)
Yusuf Öz Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr8 ITC1020 A015 (Elektrik Elektronik)
Ayten Davutoğlu Women in Social Transformations Gr2 ITB2080 B2D14 (Fen-Edebiyat)
         
Cuma 17:00        
Yusuf Öz Tarih ve Sinema Gr1 ITB3150 Cep Sineması
Ayten Davutoğlu Women in Social Transformations Gr3 ITB2080 B2D14 (Fen-Edebiyat)
Mustafa Sami Topçu Environment and Ecology Gr5 ITB3330 A015 (Elektrik Elektronik)