Final sınavları programı (Güncelleme 29.12)Tüm Duyurular
27
ARA

Sosyal Seçimlik derslerin finalleri 04.01.2018 Perşembe günü 13:00-17:00 arasında üç oturum olarak yapılacaktır. 

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
SOSYAL SEÇİMLİK DERSLERİN FİNAL SINAVLARI
4 Ocak 2018 Perşembe Saat 13:00-14:20 arasında yapılacak sınavlar
DERSİN KODU DERSİN ADI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ GRUP NO DERSLİK
ITB3010 Sociology Şerif Esendemir Gr1 Fen-Edebiyat B1D01
ITB3010 Sociology Şerif Esendemir Gr6 Fen-Edebiyat B1D02
ITB3220 Modernity and Consumer Society Şerif Esendemir Gr1 Fen-Edebiyat B1A06
ITB3010 Sosyoloji Onur Güneş Ayas Gr5 Fen-Edebiyat B1D03
B1D04
ITB 3010 Sociology Onur Güneş Ayas Gr2 Fen-Edebiyat B1D05
 B2D14
ITB3010 Sosyoloji Onur Güneş Ayas Gr3 Fen-Edebiyat B1D07
B1D09
ITB3040 20.Yüzyılda Siyasal Gelişmeler-Toplumsal Hareketler Betül Duman Gr3 Fen-Edebiyat B2D09
ITB3040 20. Yüzyılda Siyasal Gelişmeler-Toplumsal Hareketler Betül Duman Gr4 Fen-Edebiyat B2D10
ITB3130 Siyasal İdeolojiler: Kuram ve Tarih Betül Duman Gr4 Fen-Edebiyat B2D11
ITB3040 20. Yüzyılda Siyasal Gelişmeler-Toplumsal Hareketler Turhan Ada Gr1 Fen-Edebiyat B1D13
ITB3390 Uygarlık Tarihi Turhan Ada Gr.1 Fen-Edebiyat B1D14
ITC1020 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Nalan Turna Gr1 Fen-Edebiyat B2D01
ITC1020 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Nalan Turna Gr3 Fen-Edebiyat B2D02
B2D03
ITB3420 The Social Structure of Ottoman Empire Nalan Turna Gr5 Fen-Edebiyat B2D04
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Fatma Tunç Yaşar Gr3 Fen-Edebiyat B2A08
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Fatma Tunç Yaşar Gr4 Fen-Edebiyat
ITB3420 The Social Structure of Ottoman Empire Fatma Tunç Yaşar Gr2 Fen-Edebiyat B2D07
ITC1020 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Mahmut Zeki Erbay Gr4 Fen-Edebiyat B1D11
ITC1020 Social Structures and Historical Transformations Mahmut Zeki Erbay Gr5 Fen-Edebiyat B1A10
ITB3130 Political Ideologies: Theory and History Mahmut Zeki Erbay Gr2 Fen-Edebiyat B1D12
ITB3550 Human Rights Mahmut Zeki Erbay Gr1 Fen-Edebiyat B1A08
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Fatmagül Demirel Gr1 Fen-Edebiyat B2D12
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Fatmagül Demirel Gr6 Fen-Edebiyat
ITB3020 Felsefeye Giriş Songül Demir Gr1 Fen-Edebiyat B2D13
ITB3020 Felsefeye Giriş Caner Taslaman  Gr. 8 Elektrik-Elektronik Fak. A015
ITB3020 Felsefeye Giriş Niyazi Kahveci Gr. 2 Elektrik-Elektronik Fak. B024
ITB3020 Felsefeye Giriş Niyazi Kahveci Gr. 3 Elektrik-Elektronik Fak. B025
ITB3020 Felsefeye Giriş Niyazi Kahveci Gr. 4 Elektrik-Elektronik Fak. B153
ITB3020 Felsefeye Giriş Niyazi Kahveci Gr. 6 Elektrik-Elektronik Fak. B154
04 Ocak 2018  Perşembe Saat 14:30-15:50 arasında yapılacak sınavlar
ITB3020 Introduction to Philosophy Yusuf Öz Gr5 Fen-Edebiyat B1D05
ITB3020 Introduction to Philosophy Yusuf Öz Gr11 Fen-Edebiyat B1D06
ITB3020 Felsefeye Giriş Yusuf Öz Gr9 Fen-Edebiyat B1D02
ITB3020 Felsefeye Giriş Yusuf Öz Gr10 Fen-Edebiyat B1D03
B1D04
ITC1020 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Yusuf Öz Gr8 Fen-Edebiyat B1D01
ITB3150 Tarih ve Sinema Yusuf Öz Gr1 Fen-Edebiyat B1D07
B1D11
ITB3130 Siyasal İdeolojiler: Kuram ve Tarih Neşet Toku Gr1 Fen-Edebiyat B2D09
ITB3330 Çevre ve Ekoloji Sevgi Kocaoba Gr1 Fen-Edebiyat B2D01
ITB3330 Çevre ve Ekoloji Sevgi Kocaoba Gr2 Fen-Edebiyat B2D02
B2D03
ITB3330 Çevre ve Ekoloji Sevgi Kocaoba Gr3 Fen-Edebiyat B2D04
ITB3330 Environment and Ecology Mustafa Sami Topçu Gr5 Fen-Edebiyat B1D14
ITB3330 Environment and Ecology Mustafa Sami Topçu Gr4 Fen-Edebiyat B1D12
B1D13
ITB3040 Political Developments and
Social Movements in Twentieth- Century 
Setenay Nil Doğan Gr2 Fen-Edebiyat B1A10
ITC1020 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Setenay Nil Doğan  Gr2 Fen-Edebiyat B1D09
ITB3130 Political Ideologies: Theory and History Kerem Karaosmanoğlu Gr3 Fen-Edebiyat B2D07
ITC1020 Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Kerem Karaosmanoğlu Gr7 Fen-Edebiyat B2A08
ITB3420 Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Sait Öztürk Gr8 Fen-Edebiyat B2D11
ITB3420  Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı  Sait Öztürk Gr9 Fen-Edebiyat
ITB2080 Women in Social Transformations Ayten Davutoğlu Gr1 Fen-Edebiyat B2D12
ITB2080 Women in Social Transformations Ayten Davutoğlu Gr2 Fen-Edebiyat B2D13
ITB2080 Women in Social Transformations Ayten Davutoğlu Gr3 Fen-Edebiyat B2D14
KIM2470 İş Sağlığı ve Güvenliği İbrahim Erden Gr1 Fen-Edebiyat B2D10
ITB3550 İnsan Hakları  Reşat Saraoğlu  Gr2 Fen-Edebiyat B1A08
ITB 2090 Demokrasi Kültürünün İlke ve Kurumları Cengiz Çağla Gr1 Elektrik-Elektronik Fak. A015
ITB3570 Eğitim Felsefesi Süleyman Doğan Gr. 2 Elektrik-Elektronik Fak. B024
ITB3010 Sosyoloji Süleyman Doğan Gr.7 Elektrik-Elektronik Fak. B025
ITB3560 Political Philosophy Ali Çaksu Gr.1 Elektrik-Elektronik Fak. B153
04 Ocak 2018 Perşembe Saat 16:00-17:00 arasında iki veya daha fazla sosyal seçimlik dersin
sınavının çakışmasından dolayı sınavlara girememiş öğrenciler için telafi oturumu
    Şerif Esendemir     B1D01
    Onur Güneş Ayas     B1D02
    Betül Duman     B1D03
    Turhan Ada     B1D04
    Nalan Turna     B1A06
    Fatma Tunç Yaşar     B1D07
    Mahmut Zeki Erbay     B1D09
    Fatmagül Demirel     B1D11
    Songül Demir     B1D12
    Caner Taslaman      B1D13
    Yusuf Öz     B1D05
    Neşet Toku     B2D09
    Mustafa Sami Topçu     B1D14
    Sevgi Kocaoba     B2D01
    Setenay Nil Doğan     B1A10
    Kerem Karaosmanoğlu     B2D07
    Sait Öztürk     B2D11
    Ayten Davutoğlu     B2D14
    İbrahim Erden     B2D10
    Reşat Saraoğlu      B1A08
    Ali Çaksu     B2D02
    Niyazi Kahveci     B2D04
    Süleyman Doğan     B2A08
    Cengiz Çağla     B2D12