2020-2021 Güz Dönemi Sosyal Seçimlik Ders ProgramıTüm Duyurular
02
EKİM

 

 

İTB 2020-2021 Güz Dönemi Sosyal Seçimlik Ders Programı

 

 

Öğretim Üyesi

Ders

Grup Numarası

Ders Kodu

 

 

 

 

Pazartesi 09.00

 

 

 

 

 

 

 

Şerif Esendemir

Sociology

Gr1

ITB3010

Ercan Karakoç

Osmanlı Devletinin Toplumsal yapısı

Gr1

ITB3420

 

 

 

 

Pazartesi 13.00

 

 

 

 

 

 

 

Neşet TOKU

Siyaset Felsefesi

Gr1

ITB3560

Ercan Karakoç

Tarih ve Sinema

Gr.1

İTB3150

Sevgi Kocaoba

Çevre ve Ekoloji

Gr. 1

ITB3330

Turhan Ada

Osmanlı Devleti'nin Toplumsal Yapısı

Gr2

ITB3420

Yusuf Öz

Introduction to Philosophy

Gr. 1

ITB3020

Kerem Karaosmanoğlu

Political Ideologies: Theory & History

Gr1

ITB3130

 

 

 

 

Pazartesi 16.00

 

 

 

 

 

 

 

Sevgi Kocaoba

Çevre ve Ekoloji

Gr. 2

ITB3330

Yusuf Öz

Political Philosophy

Gr2

ITB3560

 

 

 

 

Salı 09.00

 

 

 

 

 

 

 

Şerif Esendemir

Modernity and Consumer Society

GR1

ITB3220

Mahmut Zeki Erbay

Political Ideologies: Theory and History

Gr2

ITB3130

 

 

 

 

Salı 13.00

 

 

 

 

 

 

 

Teyfur Erdoğdu

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler

Gr1

ITB4100

Mehmet Beşikçi

Social Structures & Hist. Transformations

Gr2

İTB 4100

Fatma Tunç Yaşar

İstanbul, Dün, Bugün ve Yarın

Gr1

ITB3270

Ali Çaksu

Political Philosophy

Gr3

ITB3560

Mahmut Zeki Erbay

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler

Gr3

ITB4100

Niyazi Kahveci

Felsefeye Giriş

Gr2

ITB3020

Yusuf Öz

Felsefeye Giriş

Gr3

ITB3020

 

 

 

 

Salı 16.00

 

 

 

 

 

 

 

Fatmagül Demirel

Osmanlı Devleti'nin Toplumsal Yapısı

Gr3

ITB3420

Mehmet Beşikçi

20.yy. Siyasi Gelişmeler- Toplumsal Hareketler

Gr1

İTB 3040

Caner Taslaman

Felsefeye Giriş

Gr4

ITB3020

Yusuf Öz

Siyaset Felsefesi

Gr4

 

 

 

 

 

Çarşamba 09.00    

 

 

 

 

 

 

 

O. Güneş Ayas

Siyasi İdeolojiler: Kuram ve Tarih

Gr3

ITB3130

Evren Kutlay

Introduction to Polyphonic Music

Gr1

ITB1680

Mahmut Zeki Erbay

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler

Gr4

ITB4100

 

 

 

 

Çarşamba 13.00

 

 

 

 

 

 

 

Mahmut Zeki Erbay

Human Rights

Gr1

ITB3550

Evren KUTLAY

Introduction to Polyphonic Music

Gr2

ITB1680

O. Güneş AYAS

Sosyoloji

Gr2

ITB3010

Ercan Karakoç

Tarih ve Sinema

Gr.2

İTB3150

Setenay Nil Doğan

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler

Gr5

ITB4100

Turhan Ada

20. Yüzyılda Siyasal Gelişmeler-Toplumsal Hareketler

Gr. 2

İTB3040

 

 

 

 

Çarşamba 16.00

 

 

 

 

 

 

 

Nalan Turna

Social Structure of the Ottoman State

Gr4

ITB3420

Sevgi Kocaoba

Çevre ve Ekoloji

Gr. 3

ITB3330

 

 

 

 

Perşembe 09.00

 

 

 

 

 

 

 

Songül Demir

Felsefeye Giriş

Gr5

ITB3020

 

 

 

 

Perşembe 13.00

 

 

 

 

 

 

 

Setenay Nil Doğan

Politics and Social Movements in 20th cent.

Gr3

ITB3040

Betül Duman Bay

Siyasi İdeolojiler: Kuram ve Tarih

Gr4

ITB3130

Turhan Ada

Osmanlı Devleti'nin Toplumsal Yapısı

Gr5

ITB3420

Ayten Davutoğlu

Toplumsal Değişim Süreçlerinde Kadın

Gr1

ITB2080

Süleyman Doğan

Eğitim Felsefesi

Gr.1

ITB3570

Fahriye Dinçer

Istanbul: Yesterday, Today, Tomorrow

Gr3

ITB3270

 

 

 

 

Perşembe 16.00

 

 

 

 

 

 

 

Betül Duman Bay

20.yy. Siyasi Gelişmeler ve Toplumsal Hareketler

Gr4

ITB3040

Ayten Davutoğlu

Toplumsal Değişim Süreçlerinde Kadın

Gr2

ITB2080

M. Fazıl Baş

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler

Gr6

ITB4100

Fahriye Dinçer

Istanbul: Yesterday, Today, Tomorrow

Gr4

ITB3270

Kerem Karaosmanoğlu

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler

Gr7

ITB4100

Süleyman Doğan

Eğitim Felsefesi

Gr2

ITB3570

 

 

 

 

Cuma 09.00

 

 

 

 

 

 

 

M. Fazıl Baş

Modernity and Consumer Society

Gr2

ITB3220

 

 

 

 

Cuma 14.00

 

 

 

 

 

 

 

Betül Duman Bay

20.yy. Siyasi Gelişmeler ve Toplumsal Hareketler

Gr5

ITB3040

Reşat Saraoğlu

İnsan Hakları

Gr2

ITB3550

M. Fazıl Baş

Sosyoloji

Gr3

ITB3010

Yusuf Öz

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler

Gr8

ITB4100

Süleyman Doğan

Eğitim Felsefesi

Gr 3

ITB3570

Setenay Nil Doğan

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler

Gr9

ITB4100

 

 

 

 

Cuma 17.00

 

 

 

 

 

 

 

Cengiz Çağla

Demokrasi Kültürünün İlke ve Kurumları

Gr1

ITB2090

Yusuf Öz

Tarih ve Sinema

Gr3

ITB3150

Süleyman Doğan

Sosyoloji

Gr 4

ITB3010