2019-2020 Bahar Dönemi Sosyal Seçimlik Ders ProgramıTüm Duyurular
24
OCAK

2019-2020 Bahar Dönemi Sosyal Seçimlik Ders Programı

Öğretim Üyesi

Ders

Grup

Ders Kodu

Derslik

                          Instructor

Course Title

Group No

Course Code

Classroom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pazartesi 09.00

 

 

 

 

         

Şerif Esendemir

Sociology

1

ITB3010

DZ135 (İnşaat)

Fazıl Baş

Sosyoloji

2

ITB3010

B2D14 (Fen Edebiyat)

Süleyman Doğan

Eğitim Felsefesi

1

ITB3570

C151 (Elektrik Elektronik)

 

 

 

 

 

Pazartesi 13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prof.Dr. Neşet Toku

Siyaset Felsefesi

1

ITB3560

B2D14 (Fen Edebiyat)

Fahriye Dinçer

Cultural Studies and Identity

1

ITB3260

B2D13 (Fen Edebiyat)

Ercan Karakoç

Tarih ve Sinema

1

İTB3150

B1025 (Sanat Tasarım)

Süleyman Doğan

Eğitim Felsefesi

2

ITB3570

C151 (Elektrik Elektronik)

Kerem Karaosmanoğlu

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler

1

ITB4100

DZ135 (İnşaat)

 

 

 

 

 

Pazartesi 16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prof.Dr. Fatmagül Demirel

Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı

1

ITB3420

B2D13 (Fen Edebiyat)

Yusuf Öz

Introduction to Philosophy

1

ITB3020

DZ135 (İnşaat)

Sevgi Kocaoba

Çevre ve Ekoloji

1

ITB3330

B1D07 (Fen Edebiyat)

 

 

 

 

 

Salı 09.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şerif Esendemir

Modernity and Consumer Society

1

ITB3220

B2D14 (Fen Edebiyat)

 

 

 

 

 

Salı 13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ali Çaksu

Introduction to Philosophy

2

ITB3020

B023 (Elektrik Elektronik)

Fatma Tunç Yaşar

İstanbul: Dün, Bugün, Yarın

1

ITB3270

B2D14 (Fen Edebiyat)

Turhan Ada

Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı

2

İTB3420

B1D12 (Fen Edebiyat)

Süleyman Doğan

Sosyoloji

3

ITB3010

B024 (Elektrik Elektronik)

Caner Taslaman

Felsefeye Giriş

3

ITB3020

DZ135 (İnşaat)

Nihal Altıok

Modernite ve Tüketim Toplumu

2

ITB3220

B1D13 (Fen Edebiyat)

Mahmut Z Erbay

Democracy Culture's Principles and Institutins

1

ITB2090

C151 (Elektrik Elektronik)

 

 

 

 

 

Salı 16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fahriye Dinçer

Cultural Studies and Identity

. 2

ITB3260

B2D13 (Fen Edebiyat)

Mahmut Z Erbay

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler

2

ITB4100

C151 (Elektrik Elektronik)

Sait Özervarlı

Uygarlık Tarihi

1

ITB3390

B2D14 (Fen Edebiyat)

 

 

 

 

 

Çarşamba 09.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güneş Ayas

Sociology

4

ITB3010

B2D14 (Fen Edebiyat)

Sevgi Kocaoba

Çevre ve Ekoloji

2

ITB3330

B2D03 (Fen Edebiyat)

Mahmut Erbay

Political Idelogies: Theory and History

1

ITB3130

C151 (Elektrik Elektronik)

 

 

 

 

 

Çarşamba 13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niyazi Kahveci


Felsefeye Giriş

4

ITB3020

B2D14 (Fen Edebiyat)

Ercan Karakoç

Tarih ve Sinema

2

İTB3150

B1025 (Sanat Tasarım)

Turhan Ada

20. Yüzyılda Siyasal Gelişmeler

1

İTB3040

C155 (Elektrik Elektronik)

Yusuf Öz

Siyaset Felsefesi

2

ITB3560

DZ135 (İnşaat)

Setenay Nil Doğan

Political Ideologies: Theory and History

2

ITB3130

C153 (Elektrik Elektronik)

Evren Kutlay

Introduction to Polyphonic Music

1

ITB1680

C154 (Elektrik elektronik)

Mahmut Erbay

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler

3

ITB2090

C151 (Elektrik Elektronik)

 

 

 

 

 

Çarşamba 16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mehmet Beşikçi

Social Structures & Hist. Transformations

3

ITB 4100

114 amfi (İktisat)

Yusuf Öz

Felsefeye Giriş

5

ITB3020

DZ135 (İnşaat)

Nalan Turna

Social Structure of the Ottoman State

3

ITB3420

B2D14 (Fen Edebiyat)

Sevgi Kocaoba

Çevre ve Ekoloji

3

TB3330

B2D07 (Fen Edebiyat)

 

 

 

 

 

Perşembe 09.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A. Teyfur Erdoğdu

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dnüşümler

4

ITB4100

DZ135  (İnşaat)

Songül Demir

Felsefeye giriş

6

ITB3020

C151 (Elektrik Elektronik)

 

 

 

 

 

Perşembe 13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turhan Ada

Osmanlı Devleti'nin Toplumsal Yapısı

4

İTB3420

DZ135 (İnşaat)

Betül Duman Bay

20.yy. Siyasi Gelişmeler- Toplumsal Hareketler

2

İTB3040

111 (İktisat)

Ayten Davutoğlu

Toplumsal Dönüşüm Süreçlerinde Kadın

1

ITB2080

B2024 (Sanat Tasarım)

Setenay Nil Doğan

Toplumsal Yapılar Tarihsel Dnüşümler

5

ITB4100

C151 (Elektrik Elektronik)

Evren Kutlay

Istanbul: Today, Yesterday; Tomorrow

2

ITB3270

B2026 (Sanat Tasarım)

 

 

 

 

 

Perşembe 16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M. Fazıl Baş

Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler

6

ITB4100

B2D14 (Fen Edebiyat)

Kerem Karaosmanoğlu

Political Ideologies: Theory and History

3

ITB3130

110 (İktisat)

Setenay Nil Doğan

Politics and Soc. Movements in 20th century

3

ITB3040

C151 (Elektrik Elektronik)

 

 

 

 

 

Cuma 09.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M. Fazıl Baş

Modernity and Consumer Society

3

ITB3220

B2D14 (Fen Edebiyat)

Güneş Ayas

Siyasi İdeolojiler: Kuram ve Tarih

4

ITB3130

C151 (Elektronik)

 

 

 

 

 

Cuma 14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M. Fazıl Baş

Sosyoloji

5

ITB3010

B2D14 (Fen Edebiyat)

Yusuf Öz

Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler

7

ITB4100

DZ135 (İnşaat)

Betül Duman Bay

Siyasi İdeolojiler: Kuram ve Tarih

5

İTB3130

B2D13 (Fen Edebiyat)

Reşat Saraoğlu

İnsan Hakları

1

ITB3550

Z05 (İktisat)

Fatma Tunç Yaşar

Social Structure of the Ottoman State

5

ITB3420

B2D12 (Fen Edebiyat)

 

 

 

 

 

Cuma 17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M. Fazıl Baş

Modernity and Consumer Society

4

ITB3220

B2D14 (Fen Edebiyat)

Yusuf Öz

Tarih ve Sinema

3

ITB3150

Cep Sineması

Cengiz Çağla

Demokrasi Kültürünün İlke ve Kurumları

2

ITB2090

Z06 (İktisat)