2018-2019 Güz Sosyal Seçimlik derslerin programıTüm Duyurular
18
EYL

İnsan ve Toplum Bilimleri Bölümü 2018-2019 Güz Dönemi Ders Programı      
         
Öğretim Üyesi Ders Grup No Ders Kodu Derslik 
Instructor Name Course Title Group Number Course Code Classroom 
         
Pazartesi 9.00        
Bedri Gencer Sosyoloji Gr1 ITB3010 B-2D14
Şerif Esendemir Sociology Gr2 ITB3010 B-2D09 (Fen-Edebiyat)
Ayşegül Baykan Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr1 ITB4100 B-ZD01
Songül Demir Felsefeye Giriş Gr1 ITB3020 B025 (Elektronik)
Ercan Karakoç Tarih ve Sinema Gr1 ITB3150 B2011
         
Pazartesi 13.00        
Nalan Turna Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr2 ITB4100 B-2D14
Neşet Toku Siyaset Felsefesi Gr1 ITB3560 B025 (elektronik)
Turhan Ada Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Gr1 ITB3420 C018 (Elektronik)
Yusuf Öz Introduction to Philosophy Gr2 ITB3020 DZ139 (İnşaat)
Ali Çaksu Political Philosophy Gr2 ITB3560 B2024(Sanat Tasarım)
Pazartesi 16.00        
Nalan Turna Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr3 ITB4100 B-2D14
Fatmagül Demirel Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Gr2 ITB3420 B-2D09
Yusuf Öz Political Philosophy Gr3 ITB3560 DZ139 (İnşaat)
Setenay Nil Doğan Political Developments and Social Movements in Twentieth-Century Gr1 ITB3040 B-2D10
Sevgi Kocaoba Çevre ve Ekoloji Gr1 ITB3330 B-2D11
 Teyfur Erdoğdu Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Gr4 ITB4100 C-023 (Elektronik)
Salı 09.00        
Fatma Tunç Yaşar The Social Structure of  Ottoman Empire Gr3 ITB3420 B-2D14
O. Güneş Ayas Siyasal İdeolojiler: Kuram ve Tarih Gr1 ITB3130 B-2D13
         
         
         
         
Salı 13.00        
Mahmut Zeki Erbay Democracy: Principles and Institutions Gr1 ITB2090 B025 (elektronik)
Caner Taslaman Felsefeye Giriş Gr3 ITB3020 B-2D13
M. Sait Özervarlı Uygarlık Tarihi Gr1 ITB3390 B-2D14
         
         
         
Salı 16.00        
Mahmut Zeki Erbay Social Structures and Historical Transformations Gr5 ITB4100 B025 (elektronik)
Songül Demir Felsefeye Giriş Gr4 ITB3020 B-2D14
Sevgi Kocaoba Çevre ve Ekoloji Gr2 ITB3330 B-2D13
         
         
Çarşamba 09.00        
Ali Caksu Introduction to Philosophy Gr5 ITB3020 B-2D14
Turhan Ada 20. Yüzyılda Siyasal Gelişmeler-Toplumsal Hareketler Gr2 ITB3040 C018 (elektronik)
         
         
         
Çarşamba 13.00        
Mahmut Zeki Erbay Human Rights Gr1 ITB3550 B-2D14
Yusuf Öz Felsefeye Giriş Gr6 ITB3020 B025 (elektronik)
Kerem Karaosmanoğlu Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr6 ITB4100 C023 (elektronik)
Ercan Karakoç  Tarih ve Sinema  Gr2 ITB3150 B2011 (Sanat Tasarım)
         
Çarşamba 16.00        
Nalan Turna The Social Structure of  Ottoman Empire Gr4 ITB3420 B-2D12
Fatmagül Demirel Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Gr5 ITB3420 B-2D13
Mahmut Zeki Erbay Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr7 ITB4100 B-2D14
Niyazi Kahveci Felsefeye Giriş Gr7 ITB3020 C023 (elektronik)
Yusuf Öz Siyaset Felsefesi Gr4 ITB3560 B025 (elektronik)
Sevgi Kocaoba Çevre ve Ekoloji Gr3 ITB3330 B-2D10
Perşembe 09.00        
         
Şerif Esendemir Modernity and Consumer Society Gr1 ITB3220 B025 (elektronik)
         
         
         
         
Perşembe 13.00        
Teyfur Erdoğdu Toplumsal Yapılar Tarihsel Dönüşümler Gr8 ITB4100 B2024 (Sanat Tasarım)
Turhan Ada Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Gr6 ITB3420 C018 (Elektrik-Elektronik)
Betül Duman Bay 20.yüzyılda siyasal gelişmeler-toplumsal hareketler Gr3 ITB3040 C023 (elektronik)
Fahriye Dinçer Cultural Studies and Identity Gr1 ITB3260 B025(elektronik)
Süleyman Doğan Eğitim Felsefesi Gr1 ITB3570 B2026 (Sanat Tasarım)
         
Perşembe 16.00        
Fahriye Dinçer Cultural Studies and Identity Gr2 ITB3260 B025 (elektronik)
Betül Duman Bay  20.yüzyılda siyasal gelişmeler-toplumsal hareketler Gr4 ITB3040 C023 (elektronik)
Kerem Karaosmanoğlu Political Ideologies: Theory and History Gr2 ITB3130 B-2D09
Mustafa Sami Topçu Environment and Ecology Gr4 ITB3330 DZ-139 (inşaat)
Ayten Davutoğlu Toplumsal Dönüşüm Süreçlerinde Kadın Gr1 ITB2080 B-2D07
         
         
Cuma 09.00        
O. Güneş Ayas Sosyoloji Gr3 ITB3010 B025(elektronik)
Süleyman Doğan Eğitim Felsefesi Gr2 ITB3570 C023 (elektronik)
         
         
         
Cuma 14.00        
Yusuf Öz Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler Gr9 ITB4100 C023(elektronik)
Betül Duman Bay  Siyasi ideolojiler: Kuram ve Tarih Gr3 ITB3130 B-2D11
Süleyman Doğan Sosyoloji Gr4 ITB3010 B-2D13
Reşat Saraoğlu İnsan Hakları Gr2 ITB3550 Z11 (iktisat)
Fatma Tunç Yaşar  Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı Gr7 ITB3420 B-2D14
Cuma 17.00        
Yusuf Öz Tarih ve Sinema Gr3 ITB3150 cep sineması
Betül Duman Bay  Siyasi ideolojiler: Kuram ve Tarih G4 ITB3130 B-2D11
Cengiz Çağla Demokrasi Kültürünün İlke ve Kurumları Gr2 ITB2090 Z11 (iktisat)
Mustafa Sami Topçu Environment and Ecology Gr5 ITB3330 B-2D13