2018-2019 Bahar Dönemi Sosyal Seçimlik Ders Programı (GÜNCELLENMİŞTİR)Tüm Duyurular
11
ŞUB

İnsan ve Toplum Bilimleri Bölümü 2018-2019 Bahar Dönemi Sosyal Seçimlik Ders Programı

 

Öğretim Üyesi

Ders

Grup No

Ders Kodu

Derslik

Instructor Name

Course Title

Group Number

Course Code

Course Place

 

 

 

 

 

Pazartesi 09.00

Ayşegül Baykan

Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler

G1

ITB4100

B2-D14 (Fen Edebiyat)

Bedri Gencer

Sosyoloji

Gr1

ITB3010

C-023 (Elektrik Elektronik)

Şerif Esendemir

Sociology

Gr2

ITB3010

B1025 (Sanat Tasarım)

Songül Demir

Felsefeye Giriş

Gr1

ITB3020

DZ-139 (İnşaat)

 

Pazartesi 13.00

Setenay Nil Doğan

Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler

Gr2

ITB4100

C-023 (Elektrik Elektronik)

Ercan Karakoç

Tarih ve Sinema

Gr1

ITB3150

B1025 (Sanat Tasarım)

Neşet TOKU

Siyaset Felsefesi

Gr1

ITB3560

B-2D13 (Fen Edebiyat)

Turhan Ada

Osmanlı Devleti'nin Toplumsal Yapısı

Gr1

ITB3420

B1D14 (Fen Edebiyat)

Fahriye Dinçer

Cultural Studies and Identity

Gr1

ITB3260

B-2D14 (Fen Edebiyat)

 

Pazartesi 16.00

Setenay Nil Doğan

Political Developments and Social Movements in 20th Century

Gr1

ITB3040

C-023 (Elektrik Elektronik)

Nalan Turna

Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler

Gr3

ITB4100

B-2D13 (Fen Edebiyat)

Fatmagül Demirel

Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı

Gr2

ITB3420

B-2D12 (Fen Edebiyat)

Teyfur Erdoğdu

Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler

Gr4

ITB4100

B1025 (Sanat Tasarım)

Yusuf Öz

Siyaset Felsefesi

Gr2

ITB3560

B-2D11 (Fen Edebiyat)

Sevgi Kocaoba

Çevre ve Ekoloji

Gr2

ITB3330

B-2D14 (Fen Edebiyat)

 

Salı 09.00

Mahmut Zeki Erbay

Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler

Gr5

ITB4100

C-023 (Elektrik Elektronik)

Şerif Esendemir

Modernity and Consumer Society

Gr1

ITB3220

B1025 (Sanat Tasarım)

Kerem Karaosmanoğlu

Modernity and Consumer Society

Gr2

ITB3220

B2D11 (Fen Edebiyat)

 

Salı 13.00

Ali Caksu

Introduction to Philosophy

Gr2

ITB3020

DZ-139 (İnşaat)

Süleyman Doğan

Eğitim Felsefesi

Gr1

ITB3570

B1024 (Sanat Tasarım)

Mahmut Zeki Erbay

Social Structures and Historical Transformations

Gr6

ITB4100

C-023 (Elektrik Elektronik)

M. Sait Özervarlı

Uygarlık Tarihi

Gr1

ITB3390

B-2D13 (Fen Edebiyat)

Caner Taslaman

Felsefeye Giriş

Gr3

ITB3020

Z10 (İktisadi İdari Bilimler)

Fatma Tunç Yaşar

Social Structure of the Ottoman State

Gr3

ITB3420

B-2D14 (Fen Edebiyat)

 

Salı 16.00

Mahmut Zeki Erbay

Political Ideologies: Theory and History

Gr1

ITB3130

C-023 (Elektrik Elektronik)

Ayten Davutoğlu

Toplumsal Dönüşüm Süreçlerinde Kadın

Gr1

ITB2080

B-2D13 (Fen Edebiyat)

 

Çarşamba 09.00

Fatma Tunç Yaşar

Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı

Gr4

ITB3420

B-2D13 (Fen Edebiyat)

Mahmut Zeki Erbay

Human Rights

Gr1

ITB3550

C-023 (Elektrik Elektronik)

Onur Güneş Ayas

Siyasal İdeolojiler: Kuram ve Tarih

Gr2

ITB3130

B1025 (Sanat Tasarım)

Süleyman Doğan

Eğitim Felsefesi

Gr2

ITB3570

DZ-139 (İnşaat)

Sevgi Kocaoba

Çevre ve Ekoloji

Gr2

ITB3330

B-2D14 (Fen Edebiyat)

 

Çarşamba 13.00

Süleyman Doğan

Sosyoloji

Gr3

ITB3010

D-Z139 (İnşaat)

Turhan Ada

Yirminci Yüzyılda Siyasal Gelişmeler ve Toplumsal Hareketler

Gr2

ITB3040

B-2D14 (Fen Edebiyat)

Ercan Karakoç

Tarih ve Sinema

Gr2

ITB3150

B1025 (Sanat Tasarım)

Nalan Turna

Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler

Gr7

ITB4100

B-2D13(Fen Edebiyat)

Yusuf Öz

Introduction to Philosophy

Gr4

ITB3020

114 (İktisadi İdari Bilimler)

Kerem Karaosmanoğlu

Political Ideologies: Theory and History

Gr3

ITB3130

C-023 (Elektrik Elektronik)

 

Çarşamba 16.00

Niyazi Kahveci

Felsefeye Giriş

Gr5

ITB3020

C-023 (Elektrik Elektronik)

Nalan Turna

Social Structure of the Ottoman State

Gr5

ITB3420

B-2D13(FenEdebiyat)

Fatmagül Demirel

Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı

Gr6

ITB3420

B-2D12(FenEdebiyat)

Fahriye Dinçer

Cultural Studies and Identity

Gr2

ITB3260

108 (İktisadi İdari Bilimler)

Sevgi Kocaoba

Çevre ve Ekoloji

Gr3

ITB3330

B-2D14 (Fen Edebiyat)

Yusuf Öz

Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler

Gr8

ITB4100

114 (İktisadi İdari Bilimler)

 

Perşembe 09.00

Teyfur Erdoğdu

Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler

Gr9

ITB4100

B2012 (Sanat Tasarım)

 

Perşembe 13.00

Betül Duman Bay

20.Yüzyılda Siyasi Gelişmeler-Toplumsal Hareketler

Gr3

ITB3040

C-023 (Elektrik Elektronik)

Turhan Ada

Osmanlı Devletinin Toplumsal Yapısı

Gr7

ITB3420

B2D07 (Fen Edebiyat)

Setenay Nil Doğan

Toplumsal Yapılar ve Tarihsel Dönüşümler

Gr10

ITB4100

Z-06 (İktisadi İdari Bilimler)

Evren Kutlay

Istanbul: Yesterday Today and Tomorrow

Gr1

ITB3270

B1024 (Sanat Tasarım)

 

Perşembe 16.00

Betül Duman Bay

20.Yüzyılda Siyasi Gelişmeler-Toplumsal Hareketler

Gr4

ITB3040

C-023 (Elektrik Elektronik)

Ayten Davutoğlu

Women in Social Transformations

Gr2

ITB2080

B-2D13 (Fen Edebiyat)

Songül Demir

Felsefeye Giriş

Gr6

ITB3020

B-2D14 (Fen Edebiyat)

 

Cuma 09.00

Onur Güneş Ayas

Sociology

Gr4

ITB3010

B1024 (Sanat Tasarım)

Reşat Saraoğlu

İnsan Hakları

   

Z06 (İktisadi İdari Bilimler)

 

Cuma 14.00

Betül Duman Bay

Siyasi İdeolojiler: Kuram ve Tarih

Gr4

ITB3130

B2-D12 (Fen Edebiyat)

Yusuf Öz

Political Philosophy

Gr3

ITB3560

B2-D13 (Fen Edebiyat)

 

Cuma 17.00

Yusuf Öz

Tarih ve Sinema

Gr3

ITB3150

Cep Sineması

Cengiz Çağla

Demokrasi Kültürünün İlke ve Kurumları

Gr1

ITB2090

Z06 (İktisadi İdari Bilimler)